Cart

Voksi Move soojakott Black - Cream


119,00 €
1-5 päeva
Tootekood
101-11024808-BC
Esimene soojakott, mida sinu laps vajab. Sobib kasutamiseks nii turvahällis kui ka vankris ja jalutuskärus.

Pikkus: 90cm

Pealispind vetthülgav

Sisu: 70% udusuled, 30% suled, seljaosas vill

Kasutusaeg: külm talv

Voksi® Move soojakott sobib enamike lapsevankrite ja jalutuskärudega. Nutikad avad tagaküljel muudavad selle paigaldamise kiireks ja lihtsaks ka turvahällis kasutamisel. Voksi® Move arendamisel püstitati eesmärgiks pakkuda head lahendust liikuvale vanemale ja lapsele, tagades turvalisuse ning meeles pidades ka mugavust ja soojust. Pea ava saab kummi abil kokku tõmmata, et külm õhk lapseni ei jõuaks. Voksi® Move soojakott on läbinud kokkupõrketesti BeSafe turvahälliga. Seetõttu on soojakotil ka kergesti avanev lukk, mis võimaldab lapse vajadusel kiiresti kätte saada.

BIONIC-FINISH®ECO imiteerib looduses esinevaid vetthülgavaid struktuure ning tagab vetthülgavuse ilma fluorosüsinikuta- just nagu looduses. Selline loodussõbralik lahendus ei eralda fluoro-orgaanilisi ühendeid atmosfääri ja võimaldab seeläbi ka meie lastele paremat tulevikku.

Kõik selles soojakotis kasutatud udusuled ja suled on sertifitseeritud Responsible Down Standardiga, mis tagab loomade hea kohtlemise sulgede kogumisel.

Selles soojakotis kasutatud vill on sertifitseeritud Responsible Wool Standardiga. See tagab lammaste hea kohtlemise villa kogumisel ja vastutustundliku maa harimise, millel nad elavad.

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Hooldusjuhend:

pesta villaprogrammiga, maksimaalselt 40°C pesuvahendiks villapesuvahend valgendamine ei ole lubatud trummelkuivatus koos kuivatuspallidega madalal kuumusel kuni täieliku kuivamiseni.

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.

Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram

Facebookis Voksi Eesti


Tootja kodulehekülg