Cart

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Alates summast 65 € on võimalik tasuda ka järelmaksuga. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt Kliendi ja panga või krediidi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui Veebipoel ei õnnestu tellimust osaliselt või täies mahus täita, teavitatakse sellest klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

 

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

 

Kõik kaubad saadetakse teele 1-5 tööpäeva jooksul, kui toote juures pole teatatud teisiti. Eeldatavad tarneajad sõltuvad valitud saatmisviisidest.

Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest Veebipoe poolt pakutud maksekeskkondades. Palume tasumisel kontrollida andmete õigust enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad Kliendi tegelikule soovile.

 

TARNEVIISID

Tellitud kaubale on võimalik valida erinevaid tarneviise:

* Tulen ise järele Tallinna või Pärnu kauplusesse

* Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaadid

* Kulleriga koju kätte

Tellimuse komplekteerimise ja kättetoimetamise aeg sõltub kauba saadavusest. Iga toote juures on märgitud tarneaeg, üldjuhul 1-5 päeva. Tarne hilinemisel teavitatakse klienti. Veebipood kohustab kauba kliendile toimetama tootekirjeldustes märgitud tähtaegadel. Ühtlasi on Klient teadlik, et erandjuhutudel (vääramatu jõu asjaoludel) võib kauba kohaletoimetamine viibida. Kui kauba juures märgitud tarneaeg on läinud üle, siis on kliendil õigus tellimus tühistada ja nõuda raha tagasimakset.

 

Kauba kättesaamine pakiautomaadist

Kauba kohaletoimetamisel Kliendi poolt valitud SmartPOST või Omniva pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu 4 eurot.

Kui tellimuse maksumus ületab summat 50 €, siis pakiautomaadi tarne puhul kohaletoimetamise tasu ei lisandu. Kui tellimuse maksumus ületab 100 €, ei lisandu kohaletoimetamise tasu ka kulleriga koju transpordi valmisel.

Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Klienti SMS-teatega, mis sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi.

Veebipood ei vastuta Kliendile tekkinud kahju eest, kui Veebipoest mitteolenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.

Juhul, kui Klient ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, loeb Veebipood, et Klient on tellimusest loobunud ning Veebipood tagastab Kliendile ostusumma esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

 

Kauba kättesaamine kulleriga

Valides kauba kohaletoimetamiseks Kulleri, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu 6 eurot. Kui tellimuse maksumus ületab summat 100 €, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

Kaup jõuab kulleriga Kliendini vastavalt Kulleri teenuse osutamise tingimustele ja tähtajale.

Klient peab tagama kokkulepitud ajal ja aadressil kauba vastuvõtmise. Juhul, kui Klient ei ole kauba saabumise hetkel kättesaadav, teeb kuller ühe täiendava katse kaupa kätte toimetada. Kui mõlemad katsed kaupa Kliendile üle anda ebaõnnestuvad, loeb Veebipood, et Klient on tellimusest loobunud ning tagastab Kliendile ostusumma esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.