Cart

Voksi Explorer soojakott Seashell Sands - Wings


149,00 €
1-5 päeva
Tootekood
101-11024840-SSW
Kõige universaalsem Voksi soojakott, mida saab kasutada nii vankris, jalutuskärus kui ka turvavarustuses sügisest kevadeni.

Pikkus: 105cm

Pealispind vetthülgav

Sisu: 70% udusuled, 30% suled, seljaosas vill

Kasutusaeg: kevad, sügis, soojem talv

Voksi® Explorer soojakotti on ühendatud kõik parimad Voksi soojakottide omadused. Villa hingavus ning soojus annavad beebile kõige paremad tingimused jaheda ilmaga vankriga väljas käimiseks. Seesmine kiht on 100% puuvillane, mis on mugav lapsele (ei aja higistama) ja tema nahale. Kahe luku abil saab soojakoti esikülje täielikult eemaldada ja kasutada soojakotti mängumatina, libisemiskindel põhi hoiab soojakotti paigal. Sobilik kasutamiseks kevadel ja sügisel ning ka soojema talvega. Voksi® Explorer on testitud BeSafe turvavarustuses, seetõttu soojakoti lukud avanevad kiiresti, et võimalusel saaks lapse kiiresti kätte.

BIONIC-FINISH®ECO imiteerib looduses esinevaid vetthülgavaid struktuure ning tagab vetthülgavuse ilma fluorosüsinikuta- just nagu looduses. Selline loodussõbralik lahendus ei eralda fluoro-orgaanilisi ühendeid atmosfääri ja võimaldab seeläbi ka meie lastele paremat tulevikku.

Kõik selles soojakotis kasutatud udusuled ja suled on sertifitseeritud Responsible Down Standardiga, mis tagab loomade hea kohtlemise sulgede kogumisel.

Selles soojakotis kasutatud vill on sertifitseeritud Responsible Wool Standardiga. See tagab lammaste hea kohtlemise villa kogumisel ja vastutustundliku maa harimise, millel nad elavad.

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Hooldusjuhend:

PEALMINE OSA: pesta õrna programmiga maksimaalselt 40°C pesuvahend peab olema ilma ensüümideta(sulepesuvahend) valgendamine ei ole lubatud trummelkuivatus koos kuivatuspallidega keskmisel kuumusel kuni täieliku kuivamiseni

SELJAOSA: pesta villaprogrammiga, maksimaalselt 40°C pesuvahendiks villapesuvahend valgendamine ei ole lubatud trummelkuivatus koos kuivatuspallidega keskmisel kuumusel kuni täieliku kuivamiseni

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.

Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram

Facebookis Voksi Eesti

Tootja kodulehekülg