Cart

Voksi Carry soojakott-kookon North Poppy Blue - Wings


209,00 €
30 päeva
Tootekood
101-11008796-PBW
Mugav kandekookoni ja soojakoti kombinatisoon. Sobib kasutamiseks nii sügisel, kui ka külmal talvel.

Pikkus: kuni 108cm

Kasutusaeg: sügis, talv

Välimine materjal: puuvill

Sisemine materjal: puuvill

Vooder: taaskasutatud polüester

Voksi® Carry idee tuleneb Voksi kõige esimesest soojakotist Classic+, millele on lisatud nutikaid funktsioone ja kasutatud teisi materjale. Soojakott on valmistatud looduslikest materjalidest ning sisu on taaskasutatud polüestrist. See tagab hea isolatsiooni ja hoiab lapse muutuvates temperatuurides soojana. Voksi® Carry North on paksem versioon Voksi® Carry´ist. Soojakotti saab kasutada kookonina ja kandesangade abil kanda kuni laps kaalub 9kg. Tugeva põhja saab seejärel eemaldada ja soojakoti osa edasi kasutada, umbes lapse 3-aastaseks saamiseni. Soojakotti saab pealt kinni mässida, vastavalt lapse pikkusele saab koti mahutavust reguleerida. Pea ava saab kummi abil reguleerida. Kaks ava soojakoti seljaosas võimaldavad seda kinnitada 2-punkti kinnitusrihmadega(ei sobi 5-punkti kinnitusega). Lahti voltides saab seda kasutada ka mägutekina. Voksi® Carry North on läbinud turvatesti ja vastab Euroopas nõutud kandekookoni standardile EN 1466:2014.

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Global Recycled Standard kinnitab, et kasutatud on ümbertöödeldud ohutuid materjale ning need on jälgitavad.

Hooldusjuhend:

pesta max 60°C ensüümidevaba pesuvahendiga, valgendamine ei ole lubatud, trummelkuivatus keskmisel kuumusel.

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.

Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram

Facebookis Voksi Eesti

Tootja kodulehekülg