Cart

Voksi Carry Me kandekookon Grey - Cream


159,00 €
1-5 päeva
Tootekood
101-11036251-GreyCream
Voksi® Carry Me on avatavate külgedega hingav ja pehme kandekookon, mis pakub lapse jaoks parimat turvalist paika nii kodus kui ka liikvel olles.

Pikkus: 65 cm
Laius: 27 cm

Kasutusaeg: aastaringselt beebidele vanuses 0-6 kuud
Kandevõime: kuni 9 kg

Välimine materjal: 100% taaskasutatud polüester

Sisemine materjal: 100% orgaaniline puuvill

Sobivus: mahub enamikesse vankrikorvidesse

Voksi® Carry Me hingav ja pehme kandekookon on lapse jaoks igas kohas oma tuttav paik, mis muudab puhkamise, magamise ja mängimise mugavamaks nii kodus kui ka liikumas olles. Võimalus kasutada kandekookonit nii sise- kui ka välistingimustes, lubab lapsega sujuvalt õueuinakutelt tubastesse tingimustesse üle minna, tagades seejuures lapsele maksimaalse mugavuse ja lapsevanema jaoks väiksema pingutuse. Voksi® kandekookon sobib kasutamiseks esimestel elukuudel, kuni beebi ei saa veel ilma kõrvalise abita istuma tõusta, end ümber keerata ega kätele ja põlvedele püsti ajada(vastsündinutele ja alla kuue kuu vanustele lastele, kelle kaal jääb alla 9kg). Toodet saab mugavalt kokku voltida ja see mahub kenasti enamikesse vankrikorvidesse.

Voksi® Carry Me sisekülg on täielikult kaetud 3D-võrguga, et tagada lapsele hingav, mugav ja turvaline koht. Orgaanilisest puuvillast ja 3D-võrgust hõlpsasti pestav madrats muudab kookoni lapse jaoks mõnusalt pehmeks lamamiskohaks. Sisemine polüesterkiudplaat muudab toote tugevaks. Pakkudes teistest sarnastest turul olevatest toodetest keskkonnasäästlikumat lahendust, on Voksi® kookoni loomisel loobutud teadlikult toodete koostises vahu kasutamisest. Väliskangas on taaskasutatud polüester. Pealmine tuule- ja veekindel kate annab lapsele vajadusel lisakaitse. Katet saab lihtsasti lukkude ja trukkide avamisel täielikult eemaldada. ​Kõik Voksi® Carry Me koostises olevad materjalid on OEKO-TEX Standard 100, klass 1 sertifikaadiga, mis näitab, et ükski tootes sisalduv materjal ei sisalda beebi jaoks kahjulikke kemikaale. Toodet ei ole vaja enne kasutamist pesta.

Voksi Soft ReleaseTM uuenduslik funktsioon muudab tõstesangad ligipääsetavaks ainult siis, kui kookoni nurgad on üles keeratud asendisse lukustatud. See funktsioon muudab kandmise ohutumaks, kuna tõmbate käepidemete kasutamisel pidevalt nurkasid ülemises suunas. Kui vabastate nurgad, et anda lapsele rohkem ruumi, on pehme vabastamise funktsioon helitu, nii et te ei sega last magamise ajal. Voksi Carry Me-s on lihtne vabastada iga nurk eraldi, avades külje või kookoni jalutsi, et luua lapsele veelgi hubasemat ruumi. Et vältida kookoni mahapanemisel lapse väljaveeremist, asetage Carry Me alati kindlale tasasele pinnale. Ärge kunagi jätke last järelevalveta. Seda toodet ei soovitata kasutada lapsega koos magamiseks.

Voksiga kannate oma last turvaliselt ja pakute lapsele kaitset, soojust ning hoitud olemist.

Voksi® Carry Me vastab Euroopa standardi EN 1466:2023 ohutusnõuete uuendatud versioonile.

BIONIC-FINISH® ECO imiteerib looduses esinevaid vetthülgavaid struktuure ning tagab vetthülgavuse ilma fluorosüsinikuta - just nagu looduses. Selline loodussõbralik lahendus ei eralda fluoro-orgaanilisi ühendeid atmosfääri ja võimaldab seeläbi ka meie lastele paremat tulevikku.

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Global Recycled Standard kinnitab, et kasutatud on ümbertöödeldud ohutuid materjale ning need on jälgitavad.

Hooldusjuhend:

pesta max 40°C ensüümidevaba pesuvahendiga, valgendamine ei ole lubatud, trummelkuivatus ei ole lubatud.
Enne pesemist ava kookoni nurgad ja põhjaosa lukk ning eemalda toote seest matt. Mati puhastamiseks loputa seda leige veega või pühi niiske lapiga.

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.
Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram

Facebookis Voksi Eesti