Cart

Voksi Adventure North soojakott Dark Sea Green


279,00 €
1-5 päeva
Tootekood
101-11028938-DSGSS
Voksi® Adventure North on ülikerge ja tuulekindel soojakott, millel on unikaalsed omadused lapse kaitsmiseks külma eest. -Avad käte jaoks, mida saab lukkude abil sulgeda -Jalaosa on kokkutõmmatav, et kohanduda lapse suurusega -Soojakott tuleb koos transpordikotiga, mille abil saab seda väiksemaks kokku pressida.

Pikkus: kuni 105cm

Pealispind tuulekindel ja vetthülgav kuni 3000mm

Sisu: 90% udusuled/10% suled

Kaustusaeg: talv

Soojakott on kasutatav umbes kuni lapse 3-aastaseks saamiseni ja see sobib kõige paremini peredele, kellele meeldib palju looduses ja värskes õhus aega veeta. Voksi Adventure North materjale võib võrrelda paksu ja pehme sulejopega, kus pehmed kangad saab kergesti ümber lapse keha keerata. Täidis on valmistatud kvaliteetsest udusulgedest 90/10 ning soojakoti isolatsioon on ainulaadse kamber-konstruktsiooniga, mis ei lase külmal sisse pääseda. Udusulgede vahel olev õhk tagab maksimaalse isolatsiooni, seetõttu tuleks soojakotti enne kasutamist raputada. Soojakotiga kaasas on kompressioonkott(transpordikott), et seda oleks hõlpsam väikseks kokku suruda, mis sobib ideaalselt reisil olles. Väliskangas on tuulekindel ning see on kaetud BIONIC-FINISH®ECO-ga, mis tähendab, et see on vetthülgav(kuni 3000mm). Kui sajab palju, soovitame kasutada lisakaitseks vihmakilet. Kõik Voksi Adventure North'i materjalid on sertifitseeritud OEKO-TEX®standard 100 klass 1-le, mis tagab, et ükski tootes sisalduv materjal ei sisalda kahjulikke kemikaale. Voksi Adventure North on maksimaalse isolatsiooniga ja õhem, kui Adventure. Magamiskott on disainitud uudsete lukuga avatavate ja suletavate käeavadega, mis võimaldab lapsel enda ümber toimuvast aktiivselt osa võtta, hoides samal ajal magamiskoti sees sooja. Seljaosa on külgedelt avatav, mis tähendab, et Adventure North sobib kõikidele erinevatele turvarihmadele ja sobib seega suurepäraselt nii lapsevankrile, jalgrattakärule, kui ka kelkudele. Külmadel päevadel soovitame kasutada vankrikoti tagaosas isoleerivat aluskatet, näiteks lambanahka või villast tekki. Kui laps on väike ja ei täida soojakotti täies pikkuses, saab põhjas olevat nööri pingutada nii, et soe udusuletäidis tuleb jalgadele lähedale. Kui laps kasvab, tehakse nöör uuesti lahti ja kott kasvab koos lapsega. Soojakotil on kahesuunaline tõmblukk, nii et saate hõlpsalt kontrollida, kas lapse jalad on soojad, või pakkuda mõningast ventilatsiooni. Peapiirkonna ümber olevat nööri saab reguleerida vastavalt ilmastikuoludele ja lapse eelistustele. Ärge unustage, et lapse pea ümber peab olema palju õhku ja laske lastel alati järelevalve all magada.

BIONIC-FINISH®ECO imiteerib looduses esinevaid vetthülgavaid struktuure ning tagab vetthülgavuse ilma fluorosüsinikuta- just nagu looduses. Selline loodussõbralik lahendus ei eralda fluoro-orgaanilisi ühendeid atmosfääri ja võimaldab seeläbi ka meie lastele paremat tulevikku.

Kõik selles soojakotis kasutatud udusuled ja suled on sertifitseeritud Responsible Down Standardiga, mis tagab loomade hea kohtlemise sulgede kogumisel.

Oeko-Tex® class 1 standard 100 tagab, et kõik kasutatud materjalid on jälgitavad ja ohutud. Iga niit, nööp ja kangas on testitud kahjulike ainete sisalduse suhtes ning on kinnitatud ohutuks.

Hooldusjuhend:

INFO TÄIENDAMISEL

Voksi tootejuht Kristy vastab kõigile teie küsimustele soojakoti valimise, hooldamise ja muu kohta numbril +372 588 344 34.

Voksi Eesti sotsiaalmeedias

@voksieesti Instagram

Facebookis Voksi Eesti

Tootja kodulehekülg