Cart

Thule Urban Glide 3 jalutuskäru Mid Blue


829,95 €
14 päeva
Tootekood
118-10101973
Tipptasemel käru aktiivsetele vanematele ja igale maastikule. Suured 16” tagarattad on mugavad nii linnas kui ka looduses.

Peamised muudatused ja uuendused:

  • seljatugi läheb rohkem istumis-/lamamisasendisse
  • uus jalgpidur, mida on mugavam kasutada
  • tuulutusaknaga pikendatud kaarvari
  • Integreeritud jalatugi
  • suurem pakikorv

Tarvikud ja adapterid ei ühildu eelmise Thule Urban Glide 2 seeriaga

Originaalne jalutuskäru mis sobib igale maastikule, ideaalne nii linnas kui sportimiseks.

Thule Urban Glide 3 on tipptasemel standardsuuruses maastikukäru, mis sobib ideaalselt vastsündinutele ja väikelastele. Mitmete mugavusfunktsioonidega jalutuskäru, sisseehitatud jalatugi, mugav reguleeritava kaldega iste ja piisavalt suur ventilatsiooniga kaarvari tagavad mugava sõidu kogu päeva vältel igal maastikul.

Thule Urban Glide 3 jalutuskäru on mõeldud aktiivsetele vanematele ning pakub mugavuse, funktsionaalsuse ja jõudluse kombinatsiooni mis tahes pinnal. Kogege suurepärast juhitavust tänu oma elegantsele ja kergele disainile ning suurtele 16-tollistele õhuga täidetud rehvidele, mis tagavad täiusliku amortisatsiooni. Olenemata sellest, kas reisite linnas või sõidate ebatasasel maastikul, tagab see jalutuskäru sujuva ja mugava sõidu. Pöörlev käsipidur tagab optimaalse kiiruse kontrolli kõnniteedel ja künklikul maastikul.

Thule Urban Glide 3 jalutuskäru pole mitte ainult praktiline, vaid ka mugav. Ühe käega kokkupandav, mis muudab selle hoiustamise ja transportimise lihtsaks. Mahukas tõmblukuga hoiukorv pakub piisavalt ruumi, et transportida kõike, mida seikluseks vaja.

Tehnilised andmed
Vankri kandevõime 34 kg
Kaal 11,9 kg
Kokkupandult 88 x 58 x31 cm
Lapse kaal kuni 22 kg
Istmekõrgus 51 cm
Laius 69 cm