Cart

Thule Urban Glide 3 Double jalutuskäru Black


999,95 €
Kohe saadaval
Tootekood
118-10101978
Tipptasemel käru aktiivsetele vanematele ja igale maastikule. Suured 16” tagarattad lon mugavad nii linnas kui ka looduses.

Thule Urban Glide 3 Double kerge konstruktsiooniga kahe lapse jalutuskäru sobib liikumiseks nii linnas kui spordirajal.

Peamised muudatused ja uuendused:

  • seljatugi läheb rohkem istumis-/lamamisasendisse
  • uus jalgpidur, mida on mugavam kasutada
  • tuulutusaknaga pikendatud kaarvari
  • Integreeritud jalatugi

Tarvikud ja adapterid ei ühildu eelmise Thule Urban Glide 2 seeriaga

Thule Urban Glide 3 on tipptasemel maastikukäru, mis sobib ideaalselt vastsündinule ja väikelapsele. Mitmete mugavusfunktsioonidega jalutuskäru, sisseehitatud jalatugi, mugav reguleeritava kaldega iste ja piisavalt suur ventilatsiooniga kaarvari tagavad mugava sõidu kogu päeva vältel igal maastikul.

Thule Urban Glide 3 jalutuskäru on mõeldud aktiivsetele vanematele ning pakub mugavuse, funktsionaalsuse ja jõudluse kombinatsiooni mis tahes pinnal. Kogege suurepärast juhitavust tänu oma elegantsele ja kergele disainile ning suurtele 16-tollistele õhuga täidetud rehvidele, mis tagavad täiusliku amortisatsiooni. Olenemata sellest, kas reisite linnas või sõidate ebatasasel maastikul, tagab see jalutuskäru sujuva ja mugava sõidu. Pöörlev käsipidur tagab optimaalse kiiruse kontrolli kõnniteedel ja künklikul maastikul.

Thule Urban Glide 3 jalutuskäru pole mitte ainult praktiline, vaid ka mugav. Ühe käega kokkupandav, mis muudab selle hoiustamise ja transportimise lihtsaks. Mahukas tõmblukuga hoiukorv pakub piisavalt ruumi, et transportida kõike, mida seikluseks vaja.

Vankrikorv ei kuulu komplekti, selle saab eraldi tellida.

Tehnilised andmed:
Esiratas: 16"
Tagumine ratas: 12"
Lapse maksimaalne kaal: 2 x 22 kg
Vankri maksimaalne kandevõime: 34 kg
Mõõdud kokkupanduna: 88 x 79 x 34 cm
Kaal: 16 kg