Cart

Lansinoh manuaalne rinnapump


44,99 €
1-5 päeva
Tootekood
169-50555
Lansinoh manuaalne rinnapump, mis töötab efektiivselt ja vaikselt. See on kerge ja kompaktne kaasaskandmiseks. ComfortSealTM pehmendus loob turvalise tihendi mugavaks ja efektiivseks pumpamiseks. Pump on ergonoomiline, sellel on mugav käepide kergeks ja ühe käega kasutamiseks. Disain lubab pumbata enamikesse standardsuurusega pudelitesse. Pump ei vaja patareisid ega elektritoidet. Seda on lihtne kokku panna ja kerge puhastada.

Komplekti kuuluvad:
1 manuaalne rinnapump
1 lisatav ComfortSeal
2 pudelit (150 ml)
1 kombineeritud pudeli kaas ja lisatav käepide
2 pudeli kaant
1 puhastushari
1 lisa silikoonist membraan
Detailne kokkupanemise juhend, kasutusjuhend ja kasulikud näpunäited.

Lansinoh pump on väga pehme ja õrn rinna vastu - suurepärane, ka valusate ja katkiste rinnanibude puhul. See on vaikne ja tõhus ning ergonoomiline käepide võimaldab mugavalt ühe käega pumbata. Kerge ja mugav kaasas kanda. Disain lubab pumbata enamikesse standardsuurusega pudelitesse. Töötab ilma elektri ja patareideta. Kerge kokku panna ja lihtne puhastada (kõiki osasid võib pesta nõudepesumasinas). Ei sisalda bisfenool A


Eelised: Tõmbab tõhusalt rinnast piima. Tänu arenenud Jaapani tehnoloogiale ComfortSeal tekib üliefektiivne vaakum, mis aitab piima rinnast eriti tõhusalt välja.