Cart

GoBabyGo libisemiskindlad soojad sokid Misty Plum


9,95 €
SaadavusLaos
Tootekood
106-M-SOCK-MP
Pehmed sokid lastele, kellele meeldib roomata, joosta ja ronida, sest varvastel ja taldadel olevad stopperid peatavad libisemise.

GoBabyGo libisemiskindlad paksemat sorti puuvillased sokid sobivad hästi lasteaias sisejalatsiteks. Kõva tallaga sisejalatsid pidurdavad pisikeste jalgade arengut ja seetõttu soovitame kasutada libisemiskindlaid sokke, et uudishimulikud väikesed jalad saaksid korralikult areneda. Sokid on seespoolt meeldivalt pehmed ja kohevad.

Kõik GoBabyGo tooted on mõeldud teie lapse motoorsete oskuste parandamiseks ja arendamiseks. Kummist padjad taldade all ja varvastel takistavad teie lapsel libisemist siledatel pindadel, muutes lapse enesekindlamaks ja liikuvamaks. Laps, kes saab takistamatult liikuda, saab maailma uurida ja oma energia uute mängude mängimiseks ja õppimiseks pühendada. Uuringud näitavad, et lapse motoorsete oskuste stimuleerimine juba varakult tugevdab teie last sotsiaalselt ja akadeemiliselt kogu lapsepõlve. GoBabyGo sari on välja töötatud Taanis ja toodetud Euroopas. Kõik tooted omavad Oeko-Tex Standard 100 sertifikaati.

  • – Pika sääreosaga sokid on disanitud nii, et need jalas püsiksid.
  • – Koostis: 80% puuvill, 17% polüamiid ja 3% elastaan
  • – Libisemiskindlad kummipadjad on valmistatud OEKO-TEX® standard 100 sertifikaadiga plastisoolist
  • – Masinpesu 30 kraadi, pahempidi pööratult.

Suurused (sulgudes jalanõu suurus):

6-12kuud (17-19)
1-2 aastat (20-22)
2-3 aastat (23-26)
3-4 aastat (27-30)