Cart

BabyOno elektriline rinnapump Pico


55,00 €
1-5 päeva
Tootekood
108-1485

PICO kolmefaasiline elektrilise rinnapumba võid kaasa võtta kõikjale, ka reisile, kuna kaasas on sisseehitatud aku ja seda ei pea kogu aeg pistikupessa ühendama. Transportimise hõlbustamiseks on see kaasas käepärase kotiga. Rinnapump sobib enamiku turul saadaolevate pudelite jaoks.


Pico rinnapump on kaasaegse disainiga väga kerge, vaikne ja mugav, samas kui selle ilus välimus avaldab muljet kõigile emadele. Komplektis on lutiga pudel ja kahes suuruses vahetatavad lehtrid.

3 TÖÖREŽIIMI
Saadaval on 3 töörežiimi – massaaž, laktatsiooni stimulatsioon ja sügav piima väljapressimine. Kolmefaasiline rinnapump pakub 9 imemisvõimsuse taset. Seetõttu saate kohandada toodet vastavalt oma praegustele vajadustele.
ASENDATAVAD lehtrid
Kuna imetavad emad seavad esikohale mugavuse, koosneb komplekt kahes suuruses lehtritest: 21 mm ja 24 mm. Need on valmistatud ohututest BPA-vabadest materjalidest. Valige see, mis sobib teie rinnanibuga.
PIIMA ERALDAMINE
Membraan ja ventiil takistavad piima sisenemist pumpa. Selle tulemusel võite olla kindel, et piima väljapressimine on väga hügieeniline ja ohutu.
PUUTEEKRAAN
Rinnapumba ekraan on suur ja selge. See võimaldab teil näha töörežiimi, juhtida imemisvõimsust ja kontrollida aku olekut. Toodet on väga lihtne kasutada.
PIKK TÖÖAEG
Kolmefaasiline rinnapump võib täis akuga töötada kuni 2 tundi. See pakub automaatset väljalülitusrežiimi (väljalülitamine 30 minuti pärast). Saate seda kiiresti laadida USB-C-kaabli abil.

Komplekti sisu:
PICO rinnapump
silikoonlehter läbimõõduga 21 mm ja 24 mm
USB-C laadimiskaabel
säilituskott
pudel 280 ml luti ja kaanega
jääk 290 g
kõrgeim müratase - 53 dB
1100 mAh aku
tööaeg täis akuga: umbes 120 min.